Tuel Bracelet Set
Tuel Bracelet Set
Tuel Bracelet Set
Tuel Bracelet Set

Tuel Bracelet Set

Fiyat : $60.00

 

TUEL, 2 adet tekli, 1 adet bileğinizde iki tur dönen zincirli bileklikten oluşan bir settir. İster ayrı ayrı, ister birlikte kombinleyin. Her şekilde gözlerin üzerinizde olmasına hazır olun! Fabricca Design tasarımları, kumaş ve altın kaplama materyaller kullanılarak, elde dikilmiştir. Bilek ergonomisine dayalı olarak geliştirilmiş, hafif ve yumuşak tasarımlardır. Her biri özel ve benzersiz tasarımlar olup, Afrika'nın kültüründen, renklerinden ve çeşitliliğinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Materyal: Kumaş, Kararma yapmayan 24K Altın Kaplama Renk: Çok Renkli Bileklik Uzunluğu: 21 cm+7 cm uzatma zinciri. Farklı boyut için lütfen sipariş notuna belirtiniz. Ağırlık: 100 gr Fabricca Design atölyesinde, el işçiliği ile yapılmıştır. Bu modeli kişiselleştirmek mi istiyorsunuz? Farklı renk ve desenlerle bu modeli tasarlamak için, Whatsapp Stil Danışma Hattı'mızdan bize ulaşın.

 

 

Bu ürün,Fabricca Design atölyesinde siparişiniz üzerine hazırlanmış, özel tasarımdır. Ürününüzü muhafaza edebilmeniz için, her ürün özel kılıfında gönderilmektedir.

Bakım ve Temizlik: Ürününüzü deodorant, parfüm, vücut spreyi vb. kimyasallarla temas ettirmekten kaçının. Gerekli durumlarda nemli bir bez ile temizliğini sağlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR