Kuul Hoop Earrings
Kuul Hoop Earrings
Kuul Hoop Earrings
Kuul Hoop Earrings

Kuul Hoop Earrings

Fiyat : $60.00

 

Fabricca Design tasarımları, kumaş ve altın kaplama materyaller kullanılarak, elde dikilmiştir. Kulak ergonomisine dayalı olarak geliştirilmiş, hafif ve yumuşak tasarımlardır. Her biri özel ve benzersiz tasarımlar olup, Afrika'nın kültüründen, renklerinden ve çeşitliliğinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Materyal: Kumaş, Kararma yapmayan 24K Altın Kaplama Metal Renk:Koyu Krem Küpe Uzunluğu: 9 cm. Farklı boyut için lütfen sipariş notuna belirtiniz. Ağırlık: 100 gr Fabricca Design atölyesinde, el işçiliği ile yapılmıştır. Bu modeli kişiselleştirmek mi istiyorsunuz? Farklı renk ve desenlerle bu modeli tasarlamak için, Whatsapp Stil Danışma Hattı'mızdan bize ulaşın.

 

Bu ürün,Fabricca Design atölyesinde siparişiniz üzerine hazırlanmış, özel tasarımdır. Ürününüzü muhafaza edebilmeniz için, her ürün özel kılıfında gönderilmektedir.

Bakım ve Temizlik: Ürününüzü deodorant, parfüm, vücut spreyi vb. kimyasallarla temas ettirmekten kaçının. Gerekli durumlarda nemli bir bez ile temizliğini sağlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR